Akıllı Ulaşım Sistemleri

Anasayfa

Ne Yapıyoruz?

Avikon entegre akıllı ulaşım sistemleri geliştirme vizyonu kapsamında demiryolları ve hafif raylı sistemlerde kullanılmak üzere yazılım odaklı çözümler üretmektedir.

Avikon bu kapsamda demiryolu sinyalizasyonu için kontrol merkezi yazılımları, tren, tramvay benzeri araç takip ve izleme sistemleri ile sürücü ve yolcu bilgilendirme sistemleri üretmekte ve anahtar teslim kurulumunu yapmaktadır.

Raylı sistemlerde entegre çözümlerin ve yerli yazılımların önemi ile geliştirdiği çözümlerde Avikon açık veri mimarisi yaklaşımını benimsemektedir. Bu kapsamda aşağıdaki çözümlerimiz ulusal ve uluslararası standartlara ve haberleşme mimarilerine uygun, başka sistemlerle bir arada çalışabilen bir yapıdadır.

Çözümlerimiz

Yolcu Bilgilendirme Sistemleri

Sürücü Bilgilendirme Sistemi

Otomatik Tren Takip Sistemi

Otomatik Anons Sistemi

Merkezi Saat Sistemi

Yolcu bilgilendirme sistemleri toplu taşıma işletmeleri tarafından sağlanan bilgiler ile duraklarda veya araçlarda bulunan yolcuların etkin bir şekilde bilgilendirilmesidir.

Ancak bu şekilde toplu taşımada müşteri memnuniyeti sağlanacaktır. Avikon, Raylı Sistemlerde yenilikçi, modern ve entegre yolcu bilgilendirme sistemleri geliştirme konusunda Türkiye’nin öncü lider üreticisi konumundadır.

Detaya Git
Avikon Yolcu Bilgilendirme Sistemleri

Başarılarımız

Referanslara Git