TRAFİK KONTROL SİSTEMİ

Anasayfa Akıllı Ulaşım Sistemleri

Raylı sistem hatları için kontrol merkezi çözümü

Raylı ulaşım sistemleri kontrol merkezi işletme operasyonunun kolaylaştırılması için entegre trafik kontrol çözümleri geliştiriyoruz.

Yeni geliştirdiğimiz özellikleri ile tren, tramvay konumlarının izlenmesi, tüm sinyal ekipmanlarının izlenmesi, yolcu bilgilendirme sisteminin yönetimi ve sefer planlaması özellikleriyle kontrol merkezi ihtiyacı olan ana unsurlardan birini sağlıyoruz.

Avikon geriye dönük detaylı raporlar sağlayan bir merkezi kontrol yazılımını yolcu bilgilendirme sisteminin parçası olarak sağlamaktadır.

Entegre Sinyal Çözümü

Farklı firma ürünlerini bir arada destekleyen entegre sinyal çözümü sağlıyoruz.

Anklaşman sistemine dair tüm sinyal bilgilerini anlık olarak sergiliyoruz. Manuel operasyon yönetimi için uzaktan rota atama arayüzlerini sağlıyoruz.

Sahada yer alan tüm ekipmanların arıza, sıcaklık vb. bilgilerini topluyor, trafik kumanda merkezinde detaylı bir şekilde izlenmesini sağlıyoruz. Alarm bilgilerini anlık olarak operatöre aktarıyoruz.

Merkezi Trafik Kontrolü

Sinyalizasyon sisteminin merkezi kumanda odasından izlenmesi ve yönetimini sağlıyoruz.

Yeniden Canlandırma ve İzleme

Toplanan tüm bilgileri rota atama, makas konumları vb. detayları ile birlikte veritabanlarımızda kaydediyoruz. İstenildiğinde geriye dönük olarak tekrardan canlandırıyor, birebir yeniden izlenmesini sağlıyoruz.

İlgili Ürünlerimiz

avikon

Yolcu Bilgilendirme Sistemleri

Raylı ulaşım sistemleri için özel olarak geliştirdiğimiz yolcu bilgilendirme sistemimiz 380 noktada anlık hizmet veriyor.

İncele
avikon

Otomatik Tren Takip Sistemi

Tren, tramvay ve otobüs duraklarında kullanılmak üzere Led teknolojisi kullanılarak tasarlanmış endüstriyel panellerdir.

İncele
avikon

Otomatik Anons Sistemi

Toplu taşıma istasyon ve araçlarında kullanılan otomatik akıllı anons sistemimiz ile etkin bilgilendirme sağlıyoruz.

İncele
avikon

LCD Yolcu Bilgilendirme Ekranları

Tren, tramvay ve otobüs duraklarında kullanılmak üzere LCD panel kullanılarak tasarlanmış endüstriyel monitörlerdir.

İncele

Başarılarımız

Referanslara Git